KAS wykryła zdublowane faktury VAT na 230 mln zł. Spółka energetyczna zapłaciła ponad 11,2 mln zł zaległości

2 godzin temu
Zdjęcie: faktura, vat, pieniądze, kontrola


Mazowiecki Urząd Celno-Skarbowy w Warszawie wykrył nieprawidłowości w rozliczeniach VAT spółki z sektora energetycznego. KAS poinformowała, iż firma podwajała te same faktury, zaniżając należny podatek. Do budżetu państwa wróciło ponad 11,2 mln zł zaległości podatkowych wraz z odsetkami.

Idź do oryginalnego materiału