Orlen oraz trzy największe polskie grupy energetyczne: PGE, Enea i Tauron, chcą wspólnie włączyć się w odbudowę ukraińskiej infrastruktury energetycznej. List intencyjny podpisany podczas konferencji URC 2026 w Gdańsku może być początkiem walki o kontrakty, które będą miały znaczenie nie tylko biznesowe, ale także strategiczne dla bezpieczeństwa energetycznego regionu.
Orlen, PGE, Enea i Tauron łączą siły. Razem będą odbudowywać Ukrainę
1 dzień temu
- Strona główna
- Prawo
- Orlen, PGE, Enea i Tauron łączą siły. Razem będą odbudowywać Ukrainę
Powiązane
Polecane
Ukrainofile w amoku
22 minut temu



![Była wypożyczalnia PFRON. Można za darmo dostać z niej sprzęt dla osób niepełnosprawnych [Projekt]](https://webp-konwerter.incdn.pl/eyJmIjoiaHR0cHM6Ly9nLmluZm9yLnBsL3AvX2ZpbGV/zLzM5MDAzMDAwL3BsYWNhLW1pbmltYWxuYS0yMDI2LW/5ham5penN6YS1rcmFqb3dhLWJydXR0by1uZXR0by1wb/y1wb2R3eXpjZS0zOTAwMjcwOC5qcGciLCJ3IjoxMjAwfQ.webp)






