Grupa Polenergia i Equinor zrealizowały otwarcie wystawy “Bałtyk. Morze zielonej energii” w Narodowym Muzeum Morskim w Gdańsku.
Wśród gości byli m.in. Ambasador Królestwa Norwegii Øystein Bø, Członkowie Zarządu Polenergii Iwona Sierżęga i Piotr Maciolek, Prezes Zarządu Equinor w Polsce Michał Jerzy Kołodziejczyk, Dyrektor Projektów Bałtyk 2 i Bałtyk 3 Bjørn Ivar Bergemo.
Ekspozycja dot. morskiej energetyki wiatrowej została uruchomiona w ścisłym centrum Gdańska. Narratorką wystawy jest Krystyna Czubówna.









źródło/fot: Grzegorz Łaguna, LinkedIn

1 rok temu





![445 dostaw i 80 mln mł LNG. Terminal w Świnoujściu skończył 10 lat [ZDJĘCIA]](https://polskamorska.pl/wp-content/uploads/2026/06/1-dostawa-lng-08.jpg)


