Jacht Klub Morski Joseph Conrad świętował 47. urodziny jachtu Difur. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele samorządu, Portu Kołobrzeg i lokalnych środowisk żeglarskich. Klub dziękuje gościom, członkom i wolontariuszom za wsparcie oraz prezenty.
W podsumowaniu wydarzenia klub zamieścił krótką relację z podziękowaniami dla gości i organizatorów.
— To był niezwykły dzień, pełen nadziei, dobrej energii, zabawy i niesamowitych wspomnień! Dziękujemy naszym Gościom Jacek Kuś – wicestarosta Kołobrzeski, Kamilowi Barwinkowi z Port Kołobrzeg, LMiR, Robert Rayski, Kołobrzeska Grupa Regatowa, UKŻ Błękitni, byłym i obecnym Członkom Klubu oraz wszystkim których nie wymieniłam, a byli z nami w tym ważnym dniu, za przybycie na 47. Urodziny naszego jachtu Difur i super prezenty. Dziękuję wszystkim byłym, obecnym i przyszłym Członkom Klubu, którzy są współodpowiedzialni za imprezę, bez Was by się to nie udało… – napisała Dorota Błażewicz, Jacht Klub Morski Joseph Conrad.
Organizacja wydarzenia była wspólnym wysiłkiem klubowiczów. Za dokumentację fotograficzną odpowiadał Gracjan Kierul. Na publikację pełnej galerii trzeba jeszcze poczekać; na razie udostępniono kadry wykonane przez uczestników.













fot: Facebook, Jacht Klub Morski Joseph Conrad

9 miesięcy temu





![445 dostaw i 80 mln mł LNG. Terminal w Świnoujściu skończył 10 lat [ZDJĘCIA]](https://polskamorska.pl/wp-content/uploads/2026/06/1-dostawa-lng-08.jpg)

