Wiceminister zdrowia Katarzyna Kacperczyk przekazała w piątek PAP, iż kamizelki nożo- i szpikulcoodporne dla ratowników medycznych zostały już zakupione. w tej chwili stacje ratownictwa medycznego ustalają harmonogram ich odbioru. – W ciągu najbliższych tygodni powinny znaleźć się we wszystkich karetkach – poinformowała Kacperczyk.