Rządowy program, zakładający obniżony VAT i - do niedawna - niższą akcyzę na paliwo, potrwa tylko do końca czerwca - wynika z informacji Wirtualnej Polski. - Wszystko na to wskazuje, iż w kolejnych tygodniach stawka VAT powróci do poprzedniej wysokości - potwierdza w rozmowie z WP minister energii Miłosz Motyka.