Nordstjernen po kolizji z nabrzeżem trafił do Gdańskiej Stoczni Remontowej

portalmorski.pl 2 dni temu
Norweski statek pasażerski Nordstjernen uderzył w nabrzeże podczas manewrów w rejonie Stoczni Cesarskiej w Gdańsku. w tej chwili jednostka znajduje się w Gdańskiej Stoczni Remontowej, gdzie przy nabrzeżu Ostrawica przechodzi oględziny i ocenę zakresu uszkodzeń.
Idź do oryginalnego materiału