Norweski statek pasażerski Nordstjernen uderzył w nabrzeże podczas manewrów w rejonie Stoczni Cesarskiej w Gdańsku. w tej chwili jednostka znajduje się w Gdańskiej Stoczni Remontowej, gdzie przy nabrzeżu Ostrawica przechodzi oględziny i ocenę zakresu uszkodzeń.