Obiecali koniec abonamentu RTV, a od 2027 i tak zapłacimy więcej. Kary rosną do 1035 zł

3 godzin temu
Zapowiedzi o finansowaniu mediów publicznych bezpośrednio z budżetu państwa i rezygnacji z tradycyjnego abonamentu wciąż czekają na realizację, tymczasem Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zatwierdziła już podwyżki na 2027 rok. Za używanie telewizora zapłacimy o 4 złote miesięcznie więcej, co automatycznie podnosi karę za brak rejestracji odbiornika do poziomu 1035 złotych.
Idź do oryginalnego materiału