Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu i AstraZeneca zacieśniają współpracę na rzecz nauki i pacjentów

2 godzin temu
Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu i AstraZeneca zawarły porozumienie o współpracy, która obejmie rozwój badań klinicznych i projektów naukowych, odpowiedzialne wykorzystanie sztucznej inteligencji, wzmacnianie kompetencji studentów, doktorantów i pracowników uczelni a także działania podnoszące świadomość zdrowotną pacjentów.
Idź do oryginalnego materiału