Dla jednych to sposób na podreperowanie domowego budżetu, dla innych – szansa na zachowanie aktywności i relacji społecznych. W obliczu niskich emerytur i rosnących kosztów życia coraz więcej Polaków po osiągnięciu wieku emerytalnego decyduje się pozostać na rynku pracy. Czy mamy do czynienia z trwałym trendem?