Zmiany w Szpitalu Południowym po aferze płacowej. Nowa rada nadzorcza już działa
2 godzin temu
Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski poinformował w poniedziałek, iż Warszawski Szpital Południowy ma nową radę nadzorczą. W jej skład powołano Annę Walicką-Dąbrowską, Katarzynę Taraszkiewicz-Sirocką oraz prof. Mariusza Bidzińskiego.