Alarm w warszawskim metrze. Systemy bezpieczeństwa wykryły intruza

1 dzień temu
Poranny incydent w warszawskim metrze sparaliżował ruch na znacznej części pierwszej linii. Po wykryciu osoby znajdującej się w tunelu wyłączono z eksploatacji odcinek obejmujący stacje na Mokotowie i Ursynowie. Pasażerowie musieli korzystać z komunikacji zastępczej uruchomionej przez stołeczne służby transportowe.
Idź do oryginalnego materiału