Portrety pokoleniowe, Billy Bison i kreatywność kuchenna!

oen.pl 3 dni temu


Na początku tego tygodnia my otrzymał wezwanie o dostarczaniu portretów pokoleniowych w jednym kadrze. A ta konkretna rozmowa może być cholernie onieśmielająca – „pojedyncza klatka”… Pomyśl tylko o uchwyceniu całego pokolenia ludzi na fotograficznym dowodzie niezamężnym; to jest ogromne!

Najbliższe osiągnięcie czegoś o takim zasięgu miało miejsce niedawno. Poniższe obrazy są częścią wciąż trwającego projektu badawczego, w którym biorę udział. Głównie skupiamy się na zrozumieniu, jak pewna dynamika kulturowa wpływa na konkretną aktywność społeczną; produkcja wyrobów artystycznych i rękodzieła w La Palma w Salwadorze.

Wśród naszych zainteresowań akademickich istotną rolę odgrywa międzypokoleniowe przekazywanie wartości. I bez niespodzianki, skoro mówimy o tradycji rzemieślniczej z pół wieku dziedzictwo. Pomimo niezliczonych warunków społecznych wpływających na ten sposób życia, udało się znaleźć kilka rodzin rzemieślniczych. W szczególności jeden pozwolił nam na wizualne dokumentowanie wykraczające poza wywiady.

prawa autorskie – Federico Alegría
prawa autorskie – Federico Alegría

Niezależnie od różnic stylistycznych ojca i syna łączy wspólna pasja do malowania w humanitarny sposób. Przeprowadziliśmy wywiad z wnukiem, ale jako nieletni nie mogliśmy zgodzić się na wykorzystanie materiału wizualnego do naszej pracy. Cały zestaw obrazów został zaprezentowany na wystawie na miejscu, którą również udokumentowałem, ale nie skończyłem jeszcze wybierać opiekunów. Krótko mówiąc, nie udało mi się jeszcze spełnić wymogu „pojedynczej klatki”!

Wracając do naszego zadania pokoleniowego, moglibyśmy użyć tego „ludzkiego” wyrażenia na swoją korzyść. Co ciekawe, w języku hiszpańskim nie pamiętam, czy istnieje różnica fonetyczna między „człowiek” I „humanitarny„; to wszystko podlega «humanitarny” Lub „humanitarnie». Zasadniczo ten sam token kontekstowy jest niewyraźnie używany jako rzeczownik lub przymiotnik.

Dało mi to do myślenia i gwałtownie zdałem sobie sprawę, iż powinniśmy również mieć jasność co do zakresu słowa „człowiek”. Te pięć znaków odnosi się do jednostki, która sama w sobie jest częścią „ludzkość„. Świetnie, a co z „humanitarnym”?

Humanitarny odnosi się do dobrej woli natury ludzkiej. Odnosi się do życzliwości, współczucia i współczucia. Chodzi o zachowania i działania, które pokazują dobro innych. Zatem okazywanie empatii wobec żywych istot. Teraz jest coś bardziej jasnego na temat tego, co nasze pokoleniowe przedstawienia mogą starać się przedstawić!

Niektóre wyzwania gwałtownie się zapełniają, a inne są zdecydowanie trudniejsze i pozostają w tyle. Leczmy ten w humanitarny sposób i z biegiem czasu dostarczaj mu coraz więcej treści!

Zdjęcie tygodnia

Pomimo rezonującej obecności natury objawiającej się poprzez wąskie grzbiety i linie, jeden pojedynczy element woła o uwagę. To bardzo wyraźna ilustracja tego, jak pokręcona koncepcja punkt można było zrozumieć. Właśnie omawialiśmy ten niewielki obszar w kadrze, który w mgnieniu oka może sprowadzić wzrok w dół tej króliczej nory.

I choćby jeżeli natura tworzy najlepsze linie w sferze wizualnej, kompozycja również ma najważniejsze znaczenie. Rysując ten pionowy krajobraz, Daniel pokazuje zarówno mistrzostwo, jak i pewność siebie. Gratulacje, kolego, dziękujemy za udostępnienie nam zdjęcia tak wysokiej jakości!

prawa autorskie – Daniel Krueger

Podsumowanie cotygodniowego wyzwania fotograficznego

Dziękujemy Tersha i Dahlia za przesuwanie naszych kreatywnych granic o krok do przodu co tydzień!

Nie ma mnie na zdjęciu, ale mój brat jest Mikołajem. Na zdjęciu moja siostra, jej dzieci i wnuki oraz szwagier mojej siostry.

prawa autorskie – Rose Marie

Kołdrę w tle wykonał najstarszy z 3 pokoleń drogich przyjaciół.

prawa autorskie – Pat Garrett

to moja rozszerzona załoga

prawa autorskie – Wendy P

Więcej wizualnych przykładów rozkładu i odporności można znaleźć w modelu 698t oryginalne wyzwanie post!

Najważniejsze informacje na temat ostatniej aktywności w naszej społeczności

Nadal nie mam pojęcia jak Patryk zrobiłem te zdjęcia oleju i wody w kuchni, ale są niesamowite!

prawa autorskie – Patryk
prawa autorskie – Patryk
prawa autorskie – Patryk
prawa autorskie – Patryk

Marty nauczył nas o motylu z siwymi włosami:

Potrząsanie czerwono-czarną „fałszywą głową”, odsłaniając białka dwojga oczu na ogonie, ostrzega przed zielonym siateczką. 1-calowa smuga włosów przetrwa, oszukując drapieżniki, aby zaatakowały niewłaściwy koniec. Lepiej stracić kawałek skrzydła i przez cały czas móc latać, niż stracić głowę!

prawa autorskie – Marty E

Daniela udostępnił tego amerykańskiego żubra z kolekcji Teddy’ego Roosevelta (co, mam nadzieję, brzmi jak jego ciągły projekt).

prawa autorskie – Daniel Krueger

A nasz czerwcowy konkurs („Zegar Natury”) już trwa otwarta na wpisy!

Na koniec, jeżeli chcesz w pełni wykorzystać swoje konto użytkownika LightStalking, sprawdź najnowsze posty. Nie zapomnij także dołączyć do Mobilne poniedziałkowe wyzwanie!

Chcielibyśmy poznać Twoje przemyślenia

Nasz Forum opinii to świetne miejsce dla wszystkich, którzy chcą gwałtownie rozwijać się jako fotografowie. Tutaj Twoja praca zostanie zrecenzowana przez zaprzyjaźnionych fotografów, ale będziesz mieć także możliwość skomentowania prac innych. Wierzymy w siłę informacji zwrotnej, dlatego oto najnowsze zdjęcia udostępnione w basenie:

Shark Tank to świetne miejsce do nauki i dyskusji, ale proszę Przeczytaj instrukcję aby zdobyć dobre doświadczenia. Podziel się swoimi komentarzami, opiniami i wątpliwościami dotyczącymi któregokolwiek lub wszystkich powyższych obrazów. Będzie nam również miło zobaczyć niektóre z Twoich zdjęć. Pamiętaj, iż wszystkie komentarze są dodawane do zdjęć; nie fotografowie.

Nie zapomnij także wziąć udziału w naszym aktualnym wyzwaniu na stronie „Światło przejściowe: krajobraz miejski„!
Źródło

Idź do oryginalnego materiału