Prosektorium w Szpitalu Południowym pod lupą prokuratury. W tle fałszowanie kart zgonów

2 godzin temu
Kolejna odsłona afery w Szpitalu Południowym w Warszawie. Prokuratura bierze na tapet prosektorium. Jak przekazał w czwartek rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Antoni Skiba, zbadana zostanie sprawa podrobienia w prosektorium Warszawskiego Szpitala Południowego kart zgonu 20 osób.
Idź do oryginalnego materiału