Kolejna odsłona afery w Szpitalu Południowym w Warszawie. Prokuratura bierze na tapet prosektorium. Jak przekazał w czwartek rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Antoni Skiba, zbadana zostanie sprawa podrobienia w prosektorium Warszawskiego Szpitala Południowego kart zgonu 20 osób.