Nawrocki nie jedzie na konferencję w Gdańsku. „Nie dostał zaproszenia”

2 godzin temu
Prezydencki minister Marcin Przydacz przekazał, iż prezydent Karol Nawrocki nie otrzymał zaproszenia na Konferencję na rzecz Odbudowy Ukrainy, która w tym tygodniu odbędzie się w Gdańsku. Jak dodał, brak zaproszenia oznacza, iż prezydent nie planuje udziału w wydarzeniu.
Idź do oryginalnego materiału